modna kobieta po 50-tce

Moda 50+. Jak wyglądać modnie po pięćdziesiątce?

Dowiedz się, jak wyglądać modnie po pięćdziesiątce. Co każda Pani 50+ musi mieć w swojej szafie? Jakie są najlepsze dodatki dla Pań 50+? Stroje, których warto unikać Co każda Pani 50+ musi mieć w swojej szafie?…Wszystko to sprawia, że stylizacje wyglądają modnie i stylowo. Warto jednak pamiętać, że mniej znaczy lepiej. Zakładanie na siebie zbyt wielu błyskotek może sprawić, że stylizacja będzie wyglądać tanio i tandetnie. moda w

jak-dobrac-stroj-na-silownie

Jak dobrać strój na siłownię?

Strój na siłownię damski Jak już powiedzieliśmy, ubrania na siłownię powinny być przede wszystkim wygodne, ale nie oznacza to, że nie będziemy w nich wyglądać modnie….Sprawdź, jak dobrać strój do ćwiczeń, żeby wyglądać modnie i czuć się komfortowo podczas codziennych treningów. Jaki strój na siłownię? Jak ubrać się na siłownię, aby czuć się komfortowo podczas treningu?

dojrzała kobieta

Stylizacje po 50-tce na różne okazje

Wiek nie jest ograniczeniem do wyglądania modnie i stylowo. W dzisiejszych czasach panuje coraz większa swoboda w kwestii ubierania się, dlatego w Twoim wieku nie jesteś skazana na ubrania bez „polotu”.