kobieta z telefonem

Jak nosić apaszkę, by wyglądać elegancko?

Apaszka to absolutnie wyjątkowy element garderoby, który z jednej strony nadaje kreacji szyku, a z drugiej może prezentować się nieco nonszalancko. Jak nosić apaszkę, by wyglądać dystyngowanie i z klasą? Poznaj nasze inspiracje, a dzięki temu już zawsze będziesz mogła prezentować się elegancko.

Apaszka przy szyi w stylu francuskim

Noszenie apaszki przy szyi dodaje klasy całej stylizacji i sprawia, że prezentuje się ona bardzo szykowne. Jak wiązać apaszki na szyi? Jednym z najpopularniejszych sposobów noszenia tego dodatku przy szyi jest wiązanie go na supeł w tzw. stylu francuskim. Zwiąż mocno końce chustki i przesuń je na bok, a będziesz prezentować się niezwykle stylowo. Możesz tak związaną apaszkę wykorzystać jako dodatek do gładkiej bluzki i marynarki lub eleganckiej sukienki.

Zawiąż apaszkę jak krawat przy kołnierzyku koszuli

Apaszka bardzo dobrze wygląda jako dodatek do oficjalnych outfitów. Jak nosić apaszkę do koszulki? Świetnie sprawdzi się tutaj nieco luźniejszy styl francuski, jednak supeł chustki powinien znajdować się z przodu tuż nad dekoltem. Innym eleganckim sposobem noszenia tego typu szala jest przewiązanie go pod kołnierzykiem jak krawata. Takie wiązanie zdecydowanie dodaje szyku.

Stwórz z apaszki kokardę

Jak nosić apaszkę w nietuzinkowy sposób? Możesz stworzyć z niej kokardę, jednak do takiego wiązania potrzebna będzie długa chusta. Dzięki temu będziesz prezentować się nie tylko elegancko, ale również bardzo stylowo. Szal w tym wydaniu zestaw z bluzką koszulową lub taką odsłaniającą ramiona.

Luźne owinięcie apaszki wokół szyi

Kolejny sposób noszenia eleganckiej chusty stanowi luźne owinięcie jej wokół szyi. Sprawdzi się on wtedy, gdy zastanawiasz się, jak nosić apaszkę do płaszcza. Możesz także przerzucić jeden z jej końców na plecy, a dzięki temu nadasz stylizacji nieco beztroski i nonszalancji. Noś szal w ten sposób do zwiewnej sukienki, luźnej bluzki lub dopasowanego swetra, a będziesz wyglądała szykownie i nieszablonowo.

Wpleć apaszkę we włosy

Jak nosić apaszkę na głowie, by prezentować się dystyngowanie? Jednym ze sposobów jest wplecenie chustki we fryzurę. Możesz wykonać klasyczny warkocz i umiejętnie wkomponować ją we włosy. Bardzo stylową opcję stanowi wplecenie apaszki w warkocz wokół głowy. Świetnym pomysłem jest również zawiązanie chusty przy niskim kucyku tak, aby jej oba końce opadały na kark. Możesz także przewiązać szal wokół wysokiego koka, a takie rozwiązanie pozwoli Ci wyglądać niezwykle stylowo i z klasą.

Zawiąż apaszkę przy torebce

Dosyć popularnym sposobem wykorzystania chustki jest noszenie jej jako ozdoby torebki. Jak wiązać apaszkę przy torebce? Po prostu przewiąż ją przy uchwycie lub zapięciu, a taki dodatek nada jej wyjątkowego charakteru.

Noszenie apaszki jako elementu uzupełniającego stylizację już samo w sobie wygląda dystyngowanie i sprawia, że outfit nabiera klasy oraz szyku. A jakie Ty znasz sposoby wiązania chustki, które sprawdzą się w eleganckich stylizacjach? Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich propozycji, dlatego podziel się swoimi pomysłami w komentarzu pod artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *